Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 16:56

[/quote] A co do wyniku z Wisłą. Poczekamy, zobaczymy..[quote]

Obawiam się,że nas wtedy juz nie będzie :C


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 18:40

Juventino90 pisze:
paku pisze:
Juventino90 pisze:Masz kompleksy, że Widzew raca do Elity i zmiażdży okropną Wisłę?
Słusznie pikniku.

A Wisła w sprawie dopingu może Widzewowi buty czyścic.
Ja czy mam kompleksy ? :D
Najpierw niech Widzew zagra w tej Ekstraklasie, a później niech pokona MISTRZA POLSKI, Beniaminku :D
Piknika szukaj u siebie w rodzinie :)

http://www.foto.widzew.org/foto/IMG_2603.html

http://i40.tinypic.com/282honm.jpg
Unia Leszno – Stal Gorzów 05.04.2009

Pzdr ;)
Wjazdy na rodzinę. Bardzo oryginalne..

A co do oprawy. Masz rację Widzew śledził Forum Żużlowe, aby skopiować oprawę i dodać coś od siebie.

Następnie co do spadków i awansów. Czy przypadkiem, w razie degradacji ŁKS nie spadną nadal dwa kluby a baraż zostanie odwołany? Tak zazwyczaj bywało w przeszłości.

Jednak ja dalej uważam, że ŁKS w następnym sezonie zagra.


A co do wyniku z Wisłą. Poczekamy, zobaczymy..
No tak, zapomniałem że ruch Ultras jest tylko w Łodzi na Widzewie :D
Juventino90 pisze:A co do wyniku z Wisłą. Poczekamy, zobaczymy..
Ja tam czekać nie muszę, w sobotę o godzinie 16 melduje się na D3, i się świetnie bawię wspierając Mistrza Polski i WKS Śląsk :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 18:44

Pewnie, że tak. Tylko Widzew się liczy..
Chyba nawet nie pomyślałeś, że Wisła odgrywa jakąś większą role? Ogólnie wy z dopingiem możecie konkurować, ale z Cracovią.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 18:44

Juventino90 pisze:Pewnie, że tak. Tylko Widzew się liczy..
Chyba nawet nie pomyślałeś, że Wisła odgrywa jakąś większą role? Ogólnie wy z dopingiem możecie konkurować, ale z Cracovią.
No to kserujcie sobie dalej te oprawy i nazywajcie się lepsi od wszystkich kibiców w Polsce :D
"Przyszliście tu chamy, dlatego że my tu gramy!" ;)
Juventino90 pisze:Ogólnie wy z dopingiem możecie konkurować, ale z Cracovią.
Długo Ci zajęło wymyślenie czegoś głupiego :D
NFZ ponoć funduje darmowe okulary, polecam :D


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 19:07

Caly czas napinki widze, albo inaczej prowokacje. Juventino90 juz troche zastopowal nie rzuca juz tak "miesem" - no chyba ze sie myle. A rywalizacja kibicowska zawsze bedzie.

Chyba nie wyobrazasz sobie Paku ze Juventino90 bedzie liczyl na Wisłe czy ŁKS, dla mnie proste i logiczne. :P

Oczywiscie to nie zarzut tylko moja dygresja :p kilka stron wczesniej tez wyrazilem swoje zdanie na ten temat.

Wie ktos moze czy mozna gdzies dostac na necie Lige + Multi z tamtego tygodnia??

Licze na ciekawa ostatnia kolejke :prochno:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 19:13

Nawet bym nie pisał, gdyby piesio nie zaczął napinki. W życiu tak jest, kompleksy wylewa się na forum. Prawda paku?

Chyba nie uważasz, że Wisła prezentuje lepszy doping? Bądźmy poważnie. Trzymaj kciuki za Craxe, żebyście mieli z kom konkurować.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:36

pikito pisze:Wie ktos moze czy mozna gdzies dostac na necie Lige + Multi z tamtego tygodnia??
O to chodzi?


Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:53

bblackk pisze:
pikito pisze:Wie ktos moze czy mozna gdzies dostac na necie Lige + Multi z tamtego tygodnia??
O to chodzi?
Chyba znajde na tej stronce to, o co mi chodziło ( Lige + z Canalu plus ) takze-
- Vielen Dank :prochno:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 23:29

Juventino90 pisze:Nawet bym nie pisał, gdyby piesio nie zaczął napinki. W życiu tak jest, kompleksy wylewa się na forum. Prawda paku?

Chyba nie uważasz, że Wisła prezentuje lepszy doping? Bądźmy poważnie. Trzymaj kciuki za Craxe, żebyście mieli z kom konkurować.
Weź Ty się ogarnij, pójdź w niedzielę do kościoła jak przystało na dobrego Polaka, pomódl się za swoje zdrowie :D
Doping na Wiśle? Polecam sobota godz. 17. Chyba że nie masz C+ to pozostają kibice.net, twój ulubiony portal "kibicu" ;)
I będę trzymał kciuki za nich, fajnie jest oglądać 4-1, w Derbach :D
Oraz fajnie będzie oglądać porażkę Twojego klubiku w Krakowie, oraz w Łodzi. :)

I powtórzę, psa sobie szukaj w swojej rodzinie ;)
pikito pisze:Chyba nie wyobrazasz sobie Paku ze Juventino90 bedzie liczyl na Wisłe czy ŁKS, dla mnie proste i logiczne. :P
Niech liczy na siebie, beniaminek :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 00:05

Napiszę tak. Chyba stara cie nie kocha wyleniały psie.. Co najwyżej sobie nożem pomachaj. Jeżeli chodzi o doping to możecie co najwyżej dupy lizać.

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> trzy wielkich miast Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 09:47

Juventino90 pisze:Napiszę tak. Chyba stara cie nie kocha wyleniały psie.. Co najwyżej sobie nożem pomachaj. Jeżeli chodzi o doping to możecie co najwyżej ### lizać.

### trzy wielkich miast Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk
Nerwy puściły? :D
Ale nie odpiszesz już :( Buu...
I mama mnie kocha, w przeciwieństwie do Ciebie jestem tego pewny ;)


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 11:46

Widzę, że w temacie zapanowała piaskownica. On mi zabrał grabki, to ja mu też... Gorzej niż dzieci.


No i przed nami ostatnia kolejka Ekstraklasy.
Mistrzostwo, liczę na przegraną Wisły, ale to niestety mało prawdopodobne, więc prawdopodobnie mistrzem będzie krakowski klub.
Utrzymanie Górnika, czyli to, co najbardziej mnie interesuje. Cracovia najpewniej straci punkty, więc jeśli Górnik wygra, to ma pewne utrzymanie, nawet w przypadku wygranej Lechii, ponieważ ma lepszy bilans bezpośrednich starć. Wygrana z Polonią nie będzie łatwa, ale motywacja jest na pewno spora i oczekuję tej wygranej.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 12:42

Sytuacja jest napięta. Ciągle czytam te wypowiedzi to obiektywnie mogę stwierdzić ,że cały czas Juventino90 prowokuje i swoje poglądy wygłasza w sposób chamski, za co bardzo słusznie dostał czerwoną kartkę.
Mając kontakt z kibicami Widzewa to on nie jest jakimś wyjątkiem, co 2-ugi z nich ma jakiś kompleks tego ,że jego klub niema takich osiągnięć jak Wisła,Legia,Lech itp.

A co do osób dyskutujących z nim to taka krótka apelacja:
ODPUŚCIE! Z tym człowiekiem się nie wygra bo pozjadał wszystkie rozumu i ma swoje "chore" przekonania.
Poczekajmy do rozpoczęcia Ekstraklasy Widzew wyjedzie z Warszawy,Krakowa,Poznania z bagażem 3,4 goli to zobaczymy jego reakcję.

Co do naszej ligi to kto wygra mistrzostwo jest mi obojętne Wisła i Lech prezentują podobny poziom więc niech wygra lepszy.

Co się tyczy spadku,biorąc pod uwagę ,że do I ligi już prawie pewny awans ma Szczecińska Pogoń to chciałbym by spadła Arka i Cracovia ;D
Zawsze są to mecze z jajem (Jeżeli chodzi o kibiców)

Pozdrawiam.


Siedemnasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 34
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 12:53

ODPUŚCIE! Z tym człowiekiem się nie wygra bo pozjadał wszystkie rozumu i ma swoje "chore" przekonania.
Poczekajmy do rozpoczęcia Ekstraklasy Widzew wyjedzie z Warszawy,Krakowa,Poznania z bagażem 3,4 goli to zobaczymy jego reakcję.
Te ostatnie zdanie również było zbędne. Nie potrzebnie połowa z nas się tutaj napina i przechwala mówiąc ile to Widzew dostanie bramek w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie. Powinien ktoś zachować zdrowy rozsądek i szybko zakończyć tą niepotrzebną dyskusję. Osobiście nic nie mam do Widzewa, ale przy dobrych transferach mogą namieszać w środku tabeli w ekstraklasie.
mama mnie kocha, w przeciwieństwie do Ciebie jestem tego pewny
:ok:

Pozdrawiam :!:


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 19:56

To sie porobiło leci Górnik i Cracovia, ten pierwszy z ostatniego miejsca :shock: jak dla mnie szok. Arka w barazach :shock:
myslalem ze to juz nie nawet murowany kandydat do spadku ,ale drużyna z 1 ligi :prochno:
Cały urok piłki,
ktoś musi spaść, zeby utrzymac mógł sie ktos inny.

Wisła mistrz na to liczylem i tak sie stało, ale to bylo raczej pewne, jezeli utrzymaja dotychczasowy sklad i do kupią kogos wartosciowego - Jodłowiec, Nowak, moze ktos inny, no i bramkarz :pray: , mecz z Lechia pokazał ze PAwełek potrafi zagrac dobrze, przeplatajac to fatalnym zagraniami, mysle ze sklad jak na polska lige naprawde dobry.


Lech przegrał mistrza remisami u siebie z Ruchem, LKS-em no i myśle ze lekka zadyszką, bo nie posiada jeszcze tak wartościowej "2 kołnierza"do wystawienia lub przynajmniej do zastapienia kluczowych graczy. Kikut, Cueto to nie sa na teraz zawodnicy na pierwsza jedynastke. No i bramkarz..... zainwestowaliby w koncu w kogos porzadnego - Gikiewicz (dobrze sie rozwija tylko szkoda ze mu sodówa odbija) lub Stachowiak.

Legia ... hmmm.... to jest jak dla mnie druzyna trudna do jakiejkolwiek analizy. No i z przekroju całego sezonu, gry, formy - 3 miejsce to i tak dobrze. Grajac z jednym napastnikiem oraz pomocnikami w skrajnie róznych formach ciezko walczyc o podium, tyle ze Legia miała sporo szczescia w swoich meczach. Napastnik, wymiana przynajmniej 1 pomocnika wg mnie niezbedna.
Bramka i obrona jak dla mnie solidniejsza w lidze.

Boje sie tego 4 miejsca dla Polonii, bo choć o gre(nawet średnią) 1 trójki w pucharach "jestem spokojny:, to po Polonii mozna sie wszystkiego spodziewac, raz gra kapitalnie, a drugi dostaje z ŁKS-em u siebie, ale to tak abstrachyjąc. Ciekawe co pokaze Chałbinski, przydałby sie jeszcze ktos do pomocy bo Ivanowski - to dla mnie jakas pomylka, totalne drewno, strzela swoje ale zawodzi w bardzo waznych momentach.

Dalszej analizy sie nie podejmuje:p Sesja :płaczę:

Pozdrawiam no i czekamy na kolejny oby jeszcze ciekawszy sezon juz z Widzewem i Zagłebiem :płaczę:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 20:02 przez Safin, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ