Pytania małe i mniej znaczące (Multimedia)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 18:00

syczu pisze:Czy ktoś się orientuje, gdzie w necie jest do pobrania podsumowanie całej kolejki Serie A, gdzie zawierałyby się skróty wszystkich rozegranych w kolejce spotkań?
Chodzi mi o to, czy jakaś stacja typu Sky HD ma swój autorski program i czy ktoś go nagrywa i udostępnia w sieci.

Bo odkąd Cyfra+ zaleciała w @#$%^&, to nie ma gdzie i jak być na bieżąco z Serie A...
poszukaj tutaj link nie gwarantuje że znajdziesz ale może jednak


syczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 207
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 22:45

Dzięki, wiedziałem o tej stronie, bo już kiedyś na nią natrafiłem, ale nie zapisałem jej sobie, a google coś nie chciało współpracować ;)

Jakby ktoś miał podobną, zagraniczną, to niech się nie wstydzi podzielić adresem :)

Pozdro!


AVE JUVE !!! Do końca życia biało-czarne serce =)
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2012, 10:12

a proszę i zagraniczna http://www.matchhighlight.com/
dużo tego tam jest, tylko widzę zmienili trochę wygląd strony od mojego ostatniego pobytu.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 23:42

Znacie może jakąś stronę, tudzież użytkownika na YT, który wstawiałby porządne skróty meczów? Więszkość skrótów jakie oglądam, to tylko pokazanie bramek i puszczenie 5 powtórek owego gola :prochno:
Jak oglądałem HL z meczu UTD, to nie był pokazany tam karny VP, tylko same bramki. :doh:


Obrazek
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 23:55

gdzieś coś takiego znalazłem ostatnia własne na yt tylko niestety nie mam zapisanego ale jak znajdę to podam link mam warzenie ze to był kanał jednego zespołu ale może się mylę.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 18:17

W kwestii skrotow, cos na wzor magazynu Serie A puszcza rosyjska TV, ktora kojarza osoby, ogladajace mecze na sopcascie livefootball. Kolejke 2. sciagnalem tutaj, jakosc nie HD, ale do zaakceptowania. Trwa to 40 minut.


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 18:49

pablo1503 pisze:Znacie może jakąś stronę, tudzież użytkownika na YT, który wstawiałby porządne skróty meczów? Więszkość skrótów jakie oglądam, to tylko pokazanie bramek i puszczenie 5 powtórek owego gola :prochno:
Jak oglądałem HL z meczu UTD, to nie był pokazany tam karny VP, tylko same bramki. :doh:
Jesli chodzi o lige angielska to calkiem dobre i obszerne skroty sa na footytube.com.


delpiero615

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 11:17

Witam,potrzebuję zdjęcia z filmiku od sekundy 47 do 52. Bardzo mi na tym zależy bo chciałbym zrobić sobie taki tatuaż a z tak rozmazanego nikt mi nie chce zrobić.Może ktoś z was natknął się na coś takiego?Albo wiecie kto ma taki tatuaż albo kto go robił ?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
link do filmiku:


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 12:01

w tym przedziale czasu są aż trzy tatuaże....

Jeżeli chodzi Ci o herb JUVE to podobny masz tu http://siriotatuaggi.files.wordpress.co ... 1/juve.jpg
lub tu
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... VxmdFADr3A

zdjęcie Del Piero i gwiazdek to musisz sobie poszukać.
wątpię byś gdzieś znalazł gotowca.
poza tym zajrzyj do odpowiedniego tematu na forum, gdzie kibice pokazują swoje tatuaże.


ulcia1992

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 21:54

Nie wiem gdzie to mogę zamieścić więc pisze tutaj : Chłopaki mam do Was ogromną prośbę jeżeli macie jakieś zdjęcia(b.dobrej jakości) dotyczące Juve to proszę wyślijcie możecie tu na forum? Lub na meila. Najlepiej z meczów jak są wszyscy np.pod biegają po meczu do kibiców. Zdjęcia mogą być również z legendą Del Piero będe na prawdę wdzięczna! Ważna jest dla mnie b.dobra jakość zdjęć


Pozdrawiam!


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 22:23

ulcia1992 pisze:Nie wiem gdzie to mogę zamieścić więc pisze tutaj : Chłopaki mam do Was ogromną prośbę jeżeli macie jakieś zdjęcia(b.dobrej jakości) dotyczące Juve to proszę wyślijcie możecie tu na forum? Lub na meila. Najlepiej z meczów jak są wszyscy np.pod biegają po meczu do kibiców. Zdjęcia mogą być również z legendą Del Piero będe na prawdę wdzięczna! Ważna jest dla mnie b.dobra jakość zdjęć


Pozdrawiam!
Coś na pewno znajdziesz.
http://www.juvepoland.com/text.php?id=1240
http://www.juventus.com/juve/media/multimedia/foto
http://www.tuttosport.com/archivio/foto ... entus/0-28
Google.


Woody

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 31
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2013, 11:52

Witam ma ktos jakis pomysl jak wrzucac mecze na youtube? bo zawsze mi blokuja prawa autorskie lega calcio


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2013, 12:04

NA youtubie się raczej nie da...
Zmień serwis na dailymotion, vimeo.. Na pewno na którymś nie zablokują, ale na którym to już nie wiem


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2013, 12:50

Na vimeo już chyba też blokują ale dailymotion jest ok. Co do yt to wydaje mi się, że wystarczy obrócić obraz w poziomie (tzn zamienić strony jak odbicie lustrzane) i nie zostanie usunięty. Tak przynajmniej widziałem wiele meczów i skrótów.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 20:27

Mam problem ze Skypem, tzn. chciałem zacząć go używać ale nie mogę. W ustawieniach wideo mam informację iż "nie można rozpocząć wideo. spróbuj zamknąć inne programy które mogą korzystać z kamerki internetowej".
Nie mam włączonej żadnej aplikacji mogącej używać tejże.
Zrzut z menadżera zadań.
Kamera do zainstalowania skypa działała bez zarzutu.
Macie jakiś pomysł?


Obrazek
ODPOWIEDZ