Mecze przez internet

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

22 września 2016, 01:03

Za namową niektórych zainstalowałem sobie Ace Stream aby odtwarzać mecze przez sopcasta. Próbuję sprawdzić to na przykładzie meczu ligi Brazylijskiej Gremio - Atletico Pr ale pojawia się komunikat :

"Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół „sop” nie jest przypisany do żadnego programu lub nie jest dozwolony w tym kontekście.
Aby otworzyć ten adres, może być konieczna instalacja innego programu"

O co to chodzi bo w tych tematach jestem zielony i nigdy nie potrafiłem korzystać z sopcasta. Pomijam już fakt, że kiedyś same wirusy wpieprzyły mi się przez te gówna.

Gianni Agnelli : "Byłem zawsze bardzo podekscytowany gdy widziałem w gazecie słowo zaczynające się na J..."
Gelo65

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

22 września 2016, 20:26

alessandro1977 pisze:Za namową niektórych zainstalowałem sobie Ace Stream aby odtwarzać mecze przez sopcasta.
Ace Stream nie działa na linkach do Sopcasta, do acestreama są osobne streamy, na stronach są oznaczone logiem acestream albo podane w formie tekstowej np:

Kod: Zaznacz cały

acestream://fda7b070947a5177fce8141757551d194d6e7d1c
Żeby oglądać transmisje przeznaczone do sopcasta trzeba zainstalować sobie ten program, tzn. SopCast.
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

28 października 2016, 10:59

Panowie, macie jakis namiar na linki do Sky Sport (włoski) w dobrej jakosci (Sopcast/Ace) chciałem obejrzeć Juve-Napoli z komentarzem Zuliani'ego. Dzieki ;)
Zero szacunku dla Pogby
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

28 października 2016, 17:43

Lepszy Sopcast, czy Ace, a może oba? Głównie chodzi mi o to, który z nich ma możliwość opóźnienia streamowania, bo z moim netem mobilnym oglądanie to katorga.
Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

06 listopada 2016, 19:12

DonPatch pisze:Lepszy Sopcast, czy Ace, a może oba? Głównie chodzi mi o to, który z nich ma możliwość opóźnienia streamowania, bo z moim netem mobilnym oglądanie to katorga.
W ACE możesz ustawić opóźnienie transmisji co może Ci znacznie pomóc. Wejdź na http://acestreamguide.com/buffering/

Ja natomiast mam problem z Sopcastem i transmisją z polskiej ekstraklasy. Mam albo komunikat, że sopcast cannot access SopCast service albo podczas buforowania program się zawiesza. Przy innych transmisjach nie mam problemu. Ktoś pomoże? Lub wie ktoś gdzie można zdobyć stream w dobrej jakości naszej kopanej ekstraklasy?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

24 maja 2019, 20:19

Dla zainteresowanych: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ne ... bacz_takze

Pozostają streamy.
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

24 maja 2019, 20:28

jackop pisze:Dla zainteresowanych: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ne ... bacz_takze

Pozostają streamy.

Mundial kobiet :D no na bank będzie oglądalność.
ODPOWIEDZ