Mario Lemina

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 20:32

Dragon pisze:
PlanetJuve pisze:Coś dla tych co nie oglądali i w dobie tych newsów, że jest nie na sprzedaż.

https://www.youtube.com/watch?v=YtTg5elty38

Jest materiał i jest z czego rzeźbić.
Ja widzę w nim naprawdę duży potencjał (2 połowa świetna, 3 razy na ten sam zwód opierdzielił gości aż miło). Jak go sprzedamy kosztem tych platfusów Heranesa czy Pereyry to nie mam pytań :facepalm: Niby Allegri chce go zostawić, ale wiecie jak to jest.
Zresztą o czym tu mówić, Lemina zagrał jakieś 10 spotkań a to jego chcą najbardziej kluby. Musi zostać, przy rozegraniu pełnego sezonu możemy być bardzo zaskoczeni, oj bardzo.
Dobrze prawisz kolego ;) Moim zdaniem to jest potencjał na świetnego pomocnika. A znajduje się w idealnym środowisku, tylko ta narodowość.. Dobrze wróżą te doniesienia, że jest niby nie na sprzedaż. Sam fakt, że zdecydowaliśmy się go wykupić o czymś świadczy. Odstrzeliłbym Pereyre i Hernanesa.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 20:38

Ciągle mam wrażenie, że bez piłki przy nodze, nie za bardzo wie co ze sobą zrobić.

Wydaje mi się, że po tym jak nie wypaliły transfery Mascherano, Kante i Maticia to Lemina wrócił do łask. Szkoda tylko faktu, jaką reprezentację wybrał.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 20:53

Arbuzini pisze:Ciągle mam wrażenie, że bez piłki przy nodze, nie za bardzo wie co ze sobą zrobić.

Wydaje mi się, że po tym jak nie wypaliły transfery Mascherano, Kante i Maticia to Lemina wrócił do łask. Szkoda tylko faktu, jaką reprezentację wybrał.
Co do reprezentacji zgoda, ale serio nie umiesz docenić jego gry bez piłki? Przecież to aż nadto oczywiste, że ciśnie za każdym rywalem w polu widzenia. A jak już odda piłkę w środku to ustawia się tak żeby ewentualnie szybko do niego wróciła.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 20:59

wg mnie gość ma potencjał aby zostać świetnym pomocnikiem. Dajmy mu jeszcze szanse, czuje ze w przyszłym sezonie jeszcze bardziej sie rozwinie. ostatnio kontuzja go troche przystopowała, ale ma niezły drybling, umie dobrze zagrać, dużo widzi. Ja bym go nie sprzedawał


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 21:54

ozi(Forza_Juve) pisze:wg mnie gość ma potencjał aby zostać świetnym pomocnikiem. Dajmy mu jeszcze szanse, czuje ze w przyszłym sezonie jeszcze bardziej sie rozwinie. ostatnio kontuzja go troche przystopowała, ale ma niezły drybling, umie dobrze zagrać, dużo widzi. Ja bym go nie sprzedawał
Problem w tym, że zgodnie z nowymi zasadami, to musimy się pozbyć Hernanesa, Pereyry i chyba jeszcze kogoś, bo mamy za szeroką kadrę, a Asa z niewiadomych dla mnie przyczyn zostaje... Chyba, że coś źle policzyłem.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mikus825

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2011
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 21:57

Dlatego moim zdaniem najlepiej pozbyć się jeszcze Zazy. Mario może się jeszcze może rozwinąć, a już teraz gra na wysokim poziomie.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 22:13

panlider pisze:a Asa z niewiadomych dla mnie przyczyn zostaje...
Śpieszę koledze z wyjaśnieniem. Asa zostaje w pierwszej kolejności dlatego bo po jego dwóch ostatnich sezonach nikt nie zaproponuje na tyle dobrych pieniędzy żebyśmy nie musieli zaksięgować w papierkach dość dużej straty. Na drugim miejscu jest zapewne też jakaś tam nadzieja, że może zdrowy będzie wzmocnieniem naszej pomocy.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 23:25

RICTOR pisze:
panlider pisze:a Asa z niewiadomych dla mnie przyczyn zostaje...
Śpieszę koledze z wyjaśnieniem. Asa zostaje w pierwszej kolejności dlatego bo po jego dwóch ostatnich sezonach nikt nie zaproponuje na tyle dobrych pieniędzy żebyśmy nie musieli zaksięgować w papierkach dość dużej straty. Na drugim miejscu jest zapewne też jakaś tam nadzieja, że może zdrowy będzie wzmocnieniem naszej pomocy.
Wiesz co mówią o nadziei? Ja już się niczego dobrego po nim nie spodziewam. Chłop jest przyklejony do lewej strony i nie nadaje się do środka pomocy, bo cały czas rozrywa formacje schodzeniem do skrzydła.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 23:46

Wy tak serio z tym Leminą? Ani odbioru, ani dryblingu, ani strzału, ani podania, ciągłe straty.
W naszej kadrze od niego gorszy jest jedynie Hernanes.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 23:48

PlanetJuve pisze:
Arbuzini pisze:Ciągle mam wrażenie, że bez piłki przy nodze, nie za bardzo wie co ze sobą zrobić.

Wydaje mi się, że po tym jak nie wypaliły transfery Mascherano, Kante i Maticia to Lemina wrócił do łask. Szkoda tylko faktu, jaką reprezentację wybrał.
Co do reprezentacji zgoda, ale serio nie umiesz docenić jego gry bez piłki? Przecież to aż nadto oczywiste, że ciśnie za każdym rywalem w polu widzenia. A jak już odda piłkę w środku to ustawia się tak żeby ewentualnie szybko do niego wróciła.
To jest styl gry B2B, a nie defensywnego pomocnika, nic nie poradzę, że podświadomie tak na niego patrzę. Bardzo bym chciał żeby Allegri mógł grać 4312. W obecnej chwili brakuje mu do tego tylko zdrowego Marchisio.
panlider pisze:Asa z niewiadomych dla mnie przyczyn zostaje...
Brewka by mi nawet nie pykła jakbyśmy mieli go wymienić na Candrevę lub innego pomocnika skrzydłowo-środkowego ;) . Problem stanowi zapewne brak sensownych ofert za Kwadwo. Od lewej strony może w końcu się odklei, przecież przychodził do nas jako środkowy pomocnik i to naprawdę niezły, z pewnością wyróżniający się w lidze. Umiejętność gry na wahadle to akurat jego spory atut biorąc pod uwagę, że Evra skończył 35 lat. Że tak powiem... nie zawadzi.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 17:49

Lemina w niedziele stawi się w Vinovo.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
ODPOWIEDZ