Liga Europy 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2016, 20:39

nie ma tematu :D Klopp to geniusz i nawet z takimi miernotami mógł zakasować ligę ale wolał po prostu dostać się do LM tylnymi drzwiami :D zabrakło mu co prawda tylko 7 punktów ale z pewnością odpuszczanie meczów w lidze nie miało znaczenia :D

ps. jak przychodził po 8 kolejce Spursi i LFC mieli... tyle samo punktów :) czyli Rodgers>Klopp

najlepsze na koniec:
Mason > Henderson
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 19:33

Czyli nadal twierdzisz, że Liverpool jest kadrowo mocniejszy niż Spurs, mimo mojej rozpiski? :think: W końcu...
Maly pisze:bez Kane nie istnieją tak jak nie istnieli przed nim...
...mimo posiadania takich zawodników jak Bale, Modrić czy Defoe. Tutaj szersza lista. Źle trafiłeś, a byłem przekonany, że na cel obierzesz sobie West Ham ;)
Maly pisze:najlepsze na koniec:
Mason > Henderson
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pokaz ignorancji - over 9000. Na początku też zastanawiałem się kto to jest ten Mason :P Gość gra głębiej niż Jordan i nie ma takich liczb, ale dzięki jego postawie i świetnej pracy dla zespołu zabłysnął chociażby Delle Alli. Równie dobrze mogłem wrzucić Dembele (który ma znacznie fajniejsze liczby), ale zdecydowałem się na takie porównanie, gdyż obaj zawodnicy grają w środku pola, są Anglikami w zbliżonym wieku i operują prawą nogą. Zaznaczam, że to wziąłem na tapetę sezon 15/16.

Ehh... głupi ja, po raz kolejny w dyskusji z Tobą liczę, że przejrzysz na oczy i przyznasz się do błędu. Nie robisz czasem kariery w polityce? :)

Czy ktoś na forum nadal uważa, że powinniśmy sprowadzić Banegę? :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 20:13

jackop pisze:Na początku też zastanawiałem się kto to jest ten Mason :P Gość gra głębiej niż Jordan i nie ma takich liczb, ale dzięki jego postawie i świetnej pracy dla zespołu zabłysnął chociażby Delle Alli. Równie dobrze mogłem wrzucić Dembele (który ma znacznie fajniejsze liczby), ale zdecydowałem się na takie porównanie, gdyż obaj zawodnicy grają w środku pola, są Anglikami w zbliżonym wieku i operują prawą nogą. Zaznaczam, że to wziąłem na tapetę sezon 15/16.
stary nie dyskutuj ze mną tylko z trenerem reprezentacji Anglii 8)

ps. z Balem, Modricem i Defoe nie ugrali 3 miejsca


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 20:18

Maly pisze:@jackop: no nie powiesz mi, że kadrowo przykładowy Tottenham jest lepszy :) oni bez Kane nie istnieją tak jak nie istnieli przed nim... porównaj sobie zawodników obu zespołów i na pewno nie wyjdzie ci, że Spursi mają lepszą kadrę...
Zacytowałem Ciebie, czy trenera reprezentacji Anglii? :D Rozmawiamy o reprezentacji czy o piłce klubowej? Swoją drogą Hodgson miał okazję potrenować The Reds - wyszło tak sobie :prochno:
Maly pisze:ps. z Balem, Modricem i Defoe nie ugrali 3 miejsca
Sprawdź gdzie w tamtych latach plasowały się Arsenal, Chelsea, United i Liverpool.

Dzielnie omijasz temat swojej wtopy, także zaprzestaje dalszych prób uzyskania odpowiedzi. Po prostu daj spokój i nie pajacuj więcej ;)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, 20:47 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 20:41

no ale gdzie się plasowały bo nie rozumiem? w innym wątku zarzuciłeś linka o tym kiedy Arsenal ostatnio był drugi więc niejako sam sobie odpowiadasz na pytanie na jakim poziomie stał ten sezon w Anglii... Tottenham, który starał się jak mógł i walczył do ostatniej kolejki ugrał marne 70 punktów przy 60 Liverpoolu, któremu od lutego się nie chciało ponoć ;) jakby ot nie był sezon wtop topowych drużyn to twoja super kadra Spursów znów biliby się o 4-5 miejsce do ostatniej kolejki

gadamy o piłce klubowej ale nie czyatłem w angielskich mediach żeby pukali się w głowę o to, że na Euro jedzie Henderson a nie Mason po genialnym sezonie, mający zgranie z Dierem i Allim, którzy zostali powołani - dlatego dyskutuj nie ze mną bo ja się mogę nie znać ale właśnie z selekcjonerem Anglii ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 20:49

Uparty jesteś, żebyś był tak jeszcze chętny mi odpowiedzieć, czy Liverpool ma lepszą kadrę niż Tottenham. Wystarczy mi 'tak' albo 'nie' ;) Podobno przed Kanem nie istnieli, więc wymieniłem Ci co bardziej znanych graczy, a że w tamtym okresie inne zespoły dysponowały silniejszą kadrą/grały lepiej i kończyły sezon wyżej? Bywa. Nie wiem co ma to wspólnego z sezonem 15/16.
Maly pisze:twoja super kadra Spursów
Moja? :D Cytat w którym użyłem stwierdzenia super kadra, poproszę, or didn't happen.
Maly pisze:gadamy o piłce klubowej ale nie czyatłem w angielskich mediach żeby pukali się w głowę o to, że na Euro jedzie Henderson a nie Mason po genialnym sezonie, mający zgranie z Dierem i Allim, którzy zostali powołani - dlatego dyskutuj nie ze mną bo ja się mogę nie znać ale właśnie z selekcjonerem Anglii ;)
Gdyby powołania przyznawać wyłącznie za ostatni sezon danego piłkarza to składy reprezentacji wyglądałyby czasami całkiem zabawnie. Idąc dalej, Dybali nie ma w kadrze na Copa America, jedzie Lavezzi. Dybala < Lavezzi potwierdzone info? :think: Czekaj, już dzwonię do Taty Martino, ale pewnie odpowie, że trener reprezentacji ma ten przywilej, by powoływać kogo chce. Antonio Conte lubi to :ok:

No nie znasz się, co cały czas próbuję Ci uświadomić :P Aaa... i już uwierzę, że przeglądasz angielskie media, przedni żart :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 22:31

Lavezzi i Dybala to inni zawodnicy, nawet ciężko powiedzieć, że pierwszy jedzie kosztem drugiego bo tak samo mogę powiedzieć, że miejsce Dybali zajął jakiś prawy obrońca - ty porównujesz zaś dwóch gości z dokładnie tej samej pozycji i co więcej ze świetnym zgraniem z innymi zawodnikami kadry

a odnośnie kadry to tak, wg mnie wcale kadra Spursów nie jest lepsza niż kadra Liverpoolu, są bardzo porównywalne jeśli chodzi o pierwsze 11 a ławkę lepszą ma chyba jednak LFC bo z tego co wyliczyłeś ma na niej takie nazwiska jak Firmino, Lucas, Sakho a nawet Benteke :) Spursi poza Dembele i Sonem raczej nie postraszą... jakby im Kane tak jak Sturridge zagrał w 11 meczach to byliby w drugiej połowie tabeli ;]

ps. z racji gry z linka w podpisie praktycznie codziennie jestem na bbc ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 23:02

Maly pisze:Lavezzi i Dybala to inni zawodnicy, nawet ciężko powiedzieć, że pierwszy jedzie kosztem drugiego bo tak samo mogę powiedzieć, że miejsce Dybali zajął jakiś prawy obrońca
Dybala ustawiony na skrzydle (środku pomocy, czy nawet na boku obrony) byłby gorszym wyborem niż chiński emeryt Lavezzi, którego jedyną zaletą jeszcze w końcówce gry dla PSG była szybkość? Cenisz naszego Argentyńczyka niżej, niż ja na początku sezonu xd

Jeśli porównywalnymi są składy, w których jedna ekipa posiada 11 lepszych podstawowych zawodników niż druga, Twoje prawo. Poniekąd przyznałeś mi rację przyczepiając się wyłącznie do Masona, gdzie faktycznie granica była cienka.
Maly pisze:[...]a ławkę lepszą ma chyba jednak LFC bo z tego co wyliczyłeś ma na niej takie nazwiska jak Firmino, Lucas, Sakho a nawet Benteke :) Spursi poza Dembele i Sonem raczej nie postraszą... jakby im Kane tak jak Sturridge zagrał w 11 meczach to byliby w drugiej połowie tabeli ;]
Napastnicy The Reds vs Kane / FQ, Szwagier, Matri vs Tevez. Dobra zmiana? ;) Ilość nie znaczy jakość, by mówić o sile kadry, co dobitnie udowodniło Leicester.

Tak na marginesie, to Firmino był podstawowym napastnikiem w zeszłym sezonie i jednocześnie najlepszym strzelcem, więc na ławkę go nie odsyłaj :P Leive wygryzł ze składu mocno przeciętny Can, a Sakho (o czym zapewne wiesz) być może poprawiał siłę tej ławki zażywając niedozwolone substancje :smile:
Maly pisze:ps. z racji gry z linka w podpisie praktycznie codziennie jestem na bbc ;]
Noooo... po powyższych wypowiedziach stwierdzam, że jesteś niesamowitym znawcą PL. Może nawet oglądałeś jakiś mecz :D Jak Ci poszło?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 10:34

Mason to patologia, przy której nie powinieneś się upierać i dlatego ją wyśmiałem, wstawiłeś gościa z 8 meczami w wyjściowej jedenastce i postawiłeś go wyżej niż Hendersona, no proszę cię... i jeszcze piszesz, że to dzięki niemu Alli mógł błyszczeć ;D reszta to rzecz gustu bo linia "kto lepszy" jest już bardzo cienka ;] cenisz wyżej cały Tottenham bo ogólnie grali lepiej ale to nie znaczy, że jednostkowo są lepsi - taka piłkarska prawidłowość - para Huth/Morgan nie jest lepszą parą stoperów niż Alderweireld/Vertonghen mimo, że jeśli oglądałeś mecze w tym sezonie mogłoby się tak wydawać

Firmino był pierwszym napastnikiem od kiedy? od stycznia do połowy lutego?:) oglądałeś ty w ogóle LFC w tym sezonie? grał na ataku jak mieli szpital, nominalnie nie grał jako napastnik

a odnośnie wyśmiewanych przez ciebie napastników LFC to Sturridge 11 meczów 8 goli, chcesz coś więcej dodać? dodaj, odpowiedz na poprzednie pytanie - gdzie byliby Spurs z Kanem grającym zaledwie 11 meczów w tym sezonie :)

ps. i tak, Dybala na skrzydło się nie nadaje dlatego pisanie, że Lavezzi jedzie za niego jest kompletnie bez sensu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 12:44

Skąd Ci się wzięło te 11 goli w 8 meczach? To z Premier League? Nieważne. Nominalnie Firmino grał na bramce, mecze oglądałem na pudelku, a Spurs byliby tam gdzie Szczakowianka Jaworzno i dziwie się czemu Kane'owi nikt nóg nie połamał.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 13:20

tak z PL, 11 startów 3 z ławki i 8 goli, nie ma startu do Kane ;)

Firmino sprawdź sobie gdzie chcesz - zagrał na ataku mniej niż połowę meczów z czego regularnie grywał tylko na początku roku bo nie mieli zdrowych nominalnych napastników, z niego taki sam napastnik jak z Lavezziego ale jak już pokazałeś wyżej kompletnie tego nie pojmujesz


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ