Liga Europy 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 09:38

Dopiero po wczorajszym meczu, ktory obejrzalem na zywo, zrozumialem do konca jak bardzo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jest ten pomysl wreczania pucharu na trybunach. Ok, dla 0,1% widzow to frajda, mozna zbic pione z zawodnikami. Cala reszta kombinuje, staje na palcach, rzezbi jak moze zeby cokolwiek zobaczyc, bez skutku.

Sedziego po czesci usprawiedliwia to, ze gwizdal konsekwentnie - pozwalal na duzo, wiekszosc sytuacji stykowych ocenial jako czyste zagrania, faule odgwizdywal tylko wtedy, kiedy naprawde musial. Sytuacje w polu karnym Sevilli chyba jednak takimi ewidentnymi, bezdyskusyjnymi faulami nie byly. Wychodzenie z bramki przy jedenastkach to inna sprawa, problem stary i nierozwiazany.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 10:17

zahor pisze:Sytuacje w polu karnym Sevilli chyba jednak takimi ewidentnymi, bezdyskusyjnymi faulami nie byly
Rodzina Slawka Stępniewskiego?
obie jedenastki ewidentne, sędziemu zabrakło jaj by wziąć odpowiedzialnośc. O ile z rękąbym jeszcze mógł polemizować o tyle dwie pozostałe sytuacje to 11.


Juve, storia di un grande amore
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 10:27

Może Benfice odbił się troche mecz z nami na Juventus Stadium jak pisałem wcześniej meczu nie ogl jedynie małe fragmenty ale patrzac dzisiaj na skróty Benfice zabrakło "tylko" gola :prochno: Ogólnie byli lepsi no i karny im się należał, ale bramka była zaczarowana, może nie jestm im dane strzelić bramke na JS :P Jaki to los jest przewrotny dwa tygodnie temu postawili mur przed przed własnym polem karnym żeby tylko bramki nie stracić, a dzisiaj sami strzelić nie mogli nie żebym się cieszył, bo w zasadzie było mi obojętne kto ten finał wygra, a karne to wiadomo loteria..., Benfica strzelała trochę jak my w 2003r. z Milanem.

Teraz się modlić żeby Conte został :!:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 10:39

Wczoraj oglądałem Top Chefa zamiast tego meczu, dzisiaj czytam reportaż, a tam promocja homoseksualizmu i nieheteronormatywności:

Obrazek

Najpierw "kobieta" z brodą, teraz to, aż strach telewizor włączyć :prochno:.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 10:46

Vimes pisze:Najpierw "kobieta" z brodą, teraz to, aż strach telewizor włączyć :prochno:.
powiedział ten, co "top chefa" ogląda.

Najciekawszy mecz 0:0, jaki widziałem. Beka z benfiki :ok:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 12:05

Czy na tym zdjęciu jest Rakitić? Benfiki nawet mi nie żal - za żenujące leżenie na murawie podczas rewanżu zasłużyli na przegraną. Natomiast ogromne gratulacje dla Sevilli - pewnie nie wszyscy pamiętają, ale zaczynali swoją przygodę od 3 rundy kwalifikacyjnej :shock:


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 12:07

Teraz nie Juventus, a Śląsk zaliczy przygodę w LE do udanych ponieważ odpadli z mistrzami ;p


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2014, 23:48

Skibil pisze:Czy na tym zdjęciu jest Rakitić?
Rakitić i Carrico.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 08:17

Vimes pisze:
Skibil pisze:Czy na tym zdjęciu jest Rakitić?
Rakitić i Carrico.
Cooo? Matko Święta i ja chciałem transferu tego gościa do Juve :shock: Tym lepiej, że nie oglądałem nigdzie tego meczu.
A na Benficę jeszcze przez długie lata będzie działała tzw. klątwa Beli Guttmanna.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 10:54

Lucas87 pisze:
Vimes pisze:
Skibil pisze:Czy na tym zdjęciu jest Rakitić?
Rakitić i Carrico.
Cooo? Matko Święta i ja chciałem transferu tego gościa do Juve :shock: Tym lepiej, że nie oglądałem nigdzie tego meczu.
A na Benficę jeszcze przez długie lata będzie działała tzw. klątwa Beli Guttmanna.
Masz Lucas najbardziej męski chłopcze na tym forum.


wywal teraz Teveza z druzyny albo przestan kibicowac Juve.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 10:59

Co nie zmienia faktu, że rzygać się chce oglądając takie zdjęcia. Finału nie oglądałem, było mi obojętne kto wygra. Szkoda tak na prawdę to mogliśmy być my.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 11:01

Robaku pisze: Masz Lucas najbardziej męski chłopcze na tym forum.


wywal teraz Teveza z druzyny albo przestan kibicowac Juve.
:ok:

Jak zabiera sie w sposob stanowczy glos na temat zachowan jakiegos czlowieka, warto miec pojecie o zwyczajach panujacych w jego stronach. W Argentynie, podobnie jak w Andaluzji, na porzadku dziennym jest calowanie sie przez dwoch heteroseksualnych mezczyzn w policzek, chociazby na powitanie. A reakcje takie, jakby jeden drugiego z radosci po wygraniu pucharu wylomotal w kakao.
Smok-u pisze:Co nie zmienia faktu, że rzygać się chce oglądając takie zdjęcia.
W takim razie radze unikac podrozy na poludnie Hiszpanii oraz do Ameryki Poludniowej.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 11:02

Robaku pisze:
Lucas87 pisze:
Vimes pisze: Rakitić i Carrico.
Cooo? Matko Święta i ja chciałem transferu tego gościa do Juve :shock: Tym lepiej, że nie oglądałem nigdzie tego meczu.
A na Benficę jeszcze przez długie lata będzie działała tzw. klątwa Beli Guttmanna.
Masz Lucas najbardziej męski chłopcze na tym forum.
Obrazek


forumowy ujadacz
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 11:24

zahor pisze:Jak zabiera sie w sposob stanowczy glos na temat zachowan jakiegos czlowieka, warto miec pojecie o zwyczajach panujacych w jego stronach. W Argentynie, podobnie jak w Andaluzji, na porzadku dziennym jest calowanie sie przez dwoch heteroseksualnych mezczyzn w policzek
Ostatni raz jak sprawdzałem, to policzek był w trochę w innym miejscu niż usta. Jest różnica między "pocałunkiem" na powitanie jak to robią południowcy, w policzek po przyjacielsku a prawie, że "uderzanie w ślinę". Bo jakbyś tego zdjęcia z finału nie obrócił pocałunku w policzek się nie dopatrzysz.
zahor pisze:W takim razie radze unikac podrozy na poludnie Hiszpanii oraz do Ameryki Poludniowej.
Jak wyżej, po prostu brzydzi mnie dwóch facetów całujących się w usta i tyle.

Chyba faktycznie klątwa klubu z Lizbony jest prawdziwa :P.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 11:56

Robaku pisze:
Lucas87 pisze:
Vimes pisze: Rakitić i Carrico.
Cooo? Matko Święta i ja chciałem transferu tego gościa do Juve :shock: Tym lepiej, że nie oglądałem nigdzie tego meczu.
A na Benficę jeszcze przez długie lata będzie działała tzw. klątwa Beli Guttmanna.
Masz Lucas najbardziej męski chłopcze na tym forum.

wywal teraz Teveza z druzyny albo przestan kibicowac Juve.
Ok, już dobra jak jesteś taki dorosły... bo za moment wyjdzie na jaw, że każdemu piłkarzowi można znaleźć podobną fotkę i będzie dopiero afera jak stąd do Glasgow...Ja nie żyje w Andaluzji czy w Argentynie, to po pierwsze, ale mniejsza z tym. Bądźcie bardziej konsekwentni w swoich poglądach czy odczuciach. Podobne zachowanie np. u polityka spotkało by się u Was z wielkim potępieniem. Natomiast u piłkarza może być? A może tylko wtedy, gdy nie gra w Interze? Podobnie jest w ogóle z relacjami międzyludzkimi. Dużo mniejsze oburzenie panuje, gdy widzimy całujące się namiętnie dziewczyny, jak chłopaków zaobserwowanych w takiej sytuacji. Rakticia uważam za dobrego piłkarza, lecz gdy widzi się podobne zdjęcie, można sobie pomyśleć setki różnych rzeczy.
Jest różnica między "pocałunkiem" na powitanie jak to robią południowcy, w policzek po przyjacielsku a prawie, że "uderzanie w ślinę". Bo jakbyś tego zdjęcia z finału nie obrócił pocałunku w policzek się nie dopatrzysz.
I właściwie, to jedno zdanie, wyjaśnia całą sprawę.


Zablokowany