Liga Mistrzów 2013/14

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 14:42

filippo pisze:
30Juventus30 pisze:taka ciekawostka, którą sam zuważyłem
Real w tym sezonie upokorzył wszystkie zespoły z jakimi gram w LM oprócz JUVE :):)
Faaaajnie. I co? Lepiej ci? Zremisowaliśmy ze złamasami z Kopenhagi i po żałosnych meczach z Galatą odpadliśmy z CL

Mam nadzieje, że przywróciłem ci równowagę umysłu w tym momencie
Zgniłem xD

Ronaldo zostały zdaje się trzy gole, żeby wyrównać rekord Raula w LM. Cyborg, kurde mole :shock:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 14:58

blackadder pisze:Współczuję Atletico. Jedna akcja dzieliła ich od zwycięstwa. Skąd sędzia wziął te 5 min ?
Może widział, że piłkarze Atletico od 70 min leżeli na ziemi po kilka minut po każdym kontakcie z rywalem?
blackadder pisze:Real nie powalał swoim poziomem. Moim zdaniem pod względem stylu to najgorszy zwycięzca ostatnich lat, bez pieniędzy byliby niczym.
Gorszy od Chelsea?
Nie ma pojęcia jak można nie doceniać Realu, w drodze do finału grał najlepszą piłkę na kontynencie. Finał wygrali zdecydowanie, mimo iż w regulaminowym czasie gry nie zachwycili, to zasłużyli na puchar jak nikt inny.
Sympatia do drużyny Simeone wielu przeszkadza w trzeźwym osądzie. Jakby wygrało Atletico po takim meczu, to byłby ochy i achy, a prawda jest taka, że mistrz Hiszpanii grał wielką kupę, a bramkę zdobyli dzieki babolowi Ikera.

Wzdychającym do polityki budowania w drużyny stosowanej w BVB i Los Colchoneros przypominam, iż pierwsi nie są w stanie utrzymać najlepszych piłkarzy, co roku tracą kluczowego zawodnika. A drudzy nawet nie mogą sami zdecydować gdzie sprzedać Falcao bo wchodzą w podejrzane interesy z panem Mendesem, są zadłużeni po uszy i mają w składzie takie tuzy jak Tiago, Jose Sosa i Gabi. Jest czego zazdrościć.


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 15:08

Juras_Senat pisze:Gorszy od Chelsea?
Nie ma pojęcia jak można nie doceniać Realu, w drodze do finału grał najlepszą piłkę na kontynencie. Finał wygrali zdecydowanie, mimo iż w regulaminowym czasie gry nie zachwycili, to zasłużyli na puchar jak nikt inny.
Po pierwsze chodziło mi o sam finał, o regulaminowy czas gry. Za zdecydowany brak pomysłu w ataku pozycyjnym Real nie zasłużył na ten puchar. A jeśli bierzemy pod uwagę całokształt, to czy Real zasłużył bardziej niż Atletico które pożegnało Chelsea i Barcę po drodze ? Nie wydaje mi się.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 15:11

zahor pisze:Czekam jeszcze tylko aż dzisiaj po wspaniałym, wyrównanym meczu Real ostatecznie przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą błysku geniuszu jednej z gwiazd, wpadnie tutaj juvemaroko i triumfalnie obwieści że miał rację mówiąc, że Atletico nie wytrzyma trudów sezonu i w końcu się rozłoży. Jeżeli tą gwiazdą będzie Bale, proszę już teraz żeby po meczu odkopać tamtą grafikę ilustrującą ile to Real wydał na niego, a za ile Juventus sprowadził swoje gwiazdy. Pośmiejmy się razem z rozrzutnych frajerów z Madrytu.
nie mówiłeś, że znasz przebieg finału... postawiłbym coś u booka ;)
Mehehehe pisze:Niech chociaż dzisiaj piłka będzie sprawiedliwa i Atletico podniesie ten puchar :pray:
była sprawiedliwa, Real podniósł...
AdiJuve pisze:Co się dziwić, jak Atletico od 60min nie miało ani pomysłu ani sił na grę.Nawet dobrze w obronie nie potrafili się ustawić, bo co chwila skrzydła Realu były wolne.
1. nie mieli pomysłu przez pełne 120 minut, nie stworzyli sobie żadnej sytuacji przez 2 godziny... przykre ;] mecz pokazał ile im brakuje do TOPów i że wylosowanie Barcelony było ich zbawieniem bo ten zespół ewidentnie im leży
2. odkryte skrzydła to właśnie ich taktyka ;] nawet komentatorzy to zauważyli mówiąc przy okazji, że para środkowych obrońców musi czuć się bardzo pewnie w pojedynkach główkowych, jak przypomnisz sobie mecz z Barceloną to też kompletnie odpuścili skrzydła w defensywie
pablo1503 pisze:Nie zasłużyli na takie upokorzenie.
a wg mnie zasłużyli, za taktykę faulowania kogo się da i jak się da w pierwszej fazie meczu (która stosowali nie tylko w tym pojedynku) dobrze, że przyszedł w końcu ktoś i pokazał miejsce w szeregu a taktyka bandytyzmu poległa ;] i jeszcze ten Simeone na koniec... ludzie tu jechali na Conte w kwestii wieśniactwa ale Simeone przebił go o głowę ;]
Gotti pisze:Korupcja UEFA sięga zenitu.
raczej nie, Zenit odpadł w 1/8... ;]

Ronaldo widać, że jeszcze ma kontuzję w nogach, radość po golu na 4-1 w 120 minucie rzeczywiście kuriozalna ale też chyba pokazuje jak bardzo chłopak chciał zdobyć gola w tym meczu i wyśrubować rekord


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 15:20

Juras_Senat pisze:
blackadder pisze:Współczuję Atletico. Jedna akcja dzieliła ich od zwycięstwa. Skąd sędzia wziął te 5 min ?
Może widział, że piłkarze Atletico od 70 min leżeli na ziemi po kilka minut po każdym kontakcie z rywalem?
blackadder pisze:Real nie powalał swoim poziomem. Moim zdaniem pod względem stylu to najgorszy zwycięzca ostatnich lat, bez pieniędzy byliby niczym.
Gorszy od Chelsea?
Nie ma pojęcia jak można nie doceniać Realu, w drodze do finału grał najlepszą piłkę na kontynencie. Finał wygrali zdecydowanie, mimo iż w regulaminowym czasie gry nie zachwycili, to zasłużyli na puchar jak nikt inny.
Sympatia do drużyny Simeone wielu przeszkadza w trzeźwym osądzie. Jakby wygrało Atletico po takim meczu, to byłby ochy i achy, a prawda jest taka, że mistrz Hiszpanii grał wielką kupę, a bramkę zdobyli dzieki babolowi Ikera.

Nic dodać, nic ująć. Real po drodze pokonał ubiegłorocznych finalistów i odprawił, złoił Bayern, a naprawdę dobrze Atletico zagrało w sumie z Chelsea.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 15:29

Meczu nie widziałem, ale ze swojej strony pragnę pogratulować Ancelottemu trzeciego pucharu Ligi Mistrzów. Włoscy trenerzy zdobyli ją łącznie już 6. razy - najwięcej ze wszystkich.


ObrazekObrazek
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 15:54

Atletico jest same sobie winne. Jeszcze w 90 minucie potrafiło przez parę chwil potrafili poklepać sobie na połowie Realu - wtedy gracze Królewskich wyglądali jakby sami nie mieli nadziei. Mieli tego wolnego, mogli ugrać kolejne kilkadziesiąt sekund, to oddali piłkę Casillasowi. A na ostatnie dwie minuty chyba zupełnie spanikowali, bo wyglądało to tak jakby w jedenastu stanęli w polu bramkowym i zamiast na własne umiejętności liczyli po prostu na cud, zostawiając jednocześnie mnóstwo miejsca piłkarzom Realu we własnym polu karnym. Kibicowałem Atletico, ale nie oszukujmy się, jeśli przez 2h gry zespół przeprowadza pół akcji, to jednak małe ma szanse na zwycięstwo. Inna sprawa, że przez regulaminowe 90 minut Real też nie pokazywał w sumie nic; od naszego meczu z Milanem nie pamiętam tak słabych finalistów.

Jeszcze a propos Ronaldo. Bardzo go lubię, jego ambicja jest niesamowita, ale to zachowanie wczoraj było fatalne :doh: Gość bardziej się cieszył ze swojego nic nie znaczącego gola niż z bramki Ramosa. Wczoraj to wyglądało tak, jakby bardziej niż na dobru drużyny zależało mu na tym żeby zostać samemu bohaterem.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 16:55

blackadder pisze:
Juras_Senat pisze:Gorszy od Chelsea?
Nie ma pojęcia jak można nie doceniać Realu, w drodze do finału grał najlepszą piłkę na kontynencie. Finał wygrali zdecydowanie, mimo iż w regulaminowym czasie gry nie zachwycili, to zasłużyli na puchar jak nikt inny.
Po pierwsze chodziło mi o sam finał, o regulaminowy czas gry. Za zdecydowany brak pomysłu w ataku pozycyjnym Real nie zasłużył na ten puchar. A jeśli bierzemy pod uwagę całokształt, to czy Real zasłużył bardziej niż Atletico które pożegnało Chelsea i Barcę po drodze ? Nie wydaje mi się.
A jaki pomysł na grę miało Atletico?
Skoro bierzemy pod uwagę całokształt, to Real odprawił po drodze wszystkich łącznie z Atletico. Czyli wygrał najlepszy.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 18:00

Maly@
Przez 60min mieli pomysł jak się bronić, potem co rusz, Carvajal czy Di Maria byli wolni na skrzydłach i tylko fakt,ze Godin i Miranda w powietrzu są świetni i to,że Real koniecznie chciał zagrać koronkowo ich trzymało przy życiu. No ale w końcu główkę musieli przegrać i to w decydującym momencie.
Tom_my@
Fakt jak kamery pokazały Ronaldo to pierwsza myśl,ze gola nie ma, narcyz z niego jak z nikogo innego. Na 4-1 strzela i wielka podnieta, a wcześniej najgorszy na boisku.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 19:10

Trochę szkoda Atletico - mocno im kibicowałem, podoba mi się to, co Simeone zrobił z tą drużyną. Ale z drugiej strony Ancelotti... mam ogromny szacunek do tego trenera. Fakt, z nami mu nie do końca wyszło, ale to chyba teraz najlepszy trener na świecie. Cieszy też "włoska myśl trenerska" ;)


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 20:45

Juras_Senat pisze:
blackadder pisze:
Juras_Senat pisze:Gorszy od Chelsea?
Nie ma pojęcia jak można nie doceniać Realu, w drodze do finału grał najlepszą piłkę na kontynencie. Finał wygrali zdecydowanie, mimo iż w regulaminowym czasie gry nie zachwycili, to zasłużyli na puchar jak nikt inny.
Po pierwsze chodziło mi o sam finał, o regulaminowy czas gry. Za zdecydowany brak pomysłu w ataku pozycyjnym Real nie zasłużył na ten puchar. A jeśli bierzemy pod uwagę całokształt, to czy Real zasłużył bardziej niż Atletico które pożegnało Chelsea i Barcę po drodze ? Nie wydaje mi się.
A jaki pomysł na grę miało Atletico?
Skoro bierzemy pod uwagę całokształt, to Real odprawił po drodze wszystkich łącznie z Atletico. Czyli wygrał najlepszy.

10 sekund dzieliło nas od tego aby mówić o bezbarwnym Realu, zespole bez połysku. Prawda taka że Real zagrał jeden wybitny mecz z zespołem na podobnym poziomie sportowym. Grali mecze bardzo dobre, ale tylko ten z Bayernem nazwę wybitnym.
Nie patrzę na ten mecz jak na spotkanie dwóch równorzędnych zespołów. Real może być najlepszym zespołem świata grającym z kontry, ale atak pozycyjny to nie jest ich mocna strona. Dla mnie to Real musiał udowodnić swoją wyższość, bo oni dysponują nieporównywalnie większymi środkami od Atletico, co widać po 7 razy droższej kadrze.
A jeśli już bierzemy pod uwagę całokształt, to Atletico bardziej zaimponowało mi eliminując Chelsea i Barcę.


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 21:31

Każdemu jest szkoda Atletico, bo fajny scenariusz się pisał, ale nie można mówić, że Real nie zasłużył na trofeum.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 21:49

O co chodziło Simeone z tym Varanem?


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 22:08

Marat87 pisze:O co chodziło Simeone z tym Varanem?
http://www.youtube.com/watch?v=n8fJADzc1uw

Moim zdaniem Varane zwyczajnie odkopał piłkę po ziemi za boisko. To Simeone celowo w chciał mu zaj.. przycelować w głowę. Czysta frustracja, już po prostu nie wytrzymał i eksplodował jak korek od szampana. Mimo to szacun dla tego pana.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2014, 22:11

Hoffman pisze:Każdemu jest szkoda Atletico, bo fajny scenariusz się pisał, ale nie można mówić, że Real nie zasłużył na trofeum.
Ja nie mówię że Real nie zasłużył, po prostu oczekiwałem od nich więcej w tym meczu. Ale chyba nie powiesz że Atletico nie zasłużyło ?


Obrazek
Zablokowany