Polacy w ligach zagranicznych

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 13:16

zoff pisze:Napisałem już w innym temacie, nie widzę u polskich zawodników z lig rosyjskiej/tureckiej progresu. Wiem, że zarabiają świetne pieniądze, ale patrząc na to z perspektywy kadry, ani Rybus, ani Grosicki nie dają tej jakości w kadrze. Szkoda.
W kadrze to obecnie chyba nikt nie daje więcej niż w klubie. Najlepszy przykład to oczywiście Lewy.

Gdzie te czasy, gdy taki Smolarek czy Krzynówek na kadrze wypruwali z siebie żyły...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2013, 12:08

Niemcy juz robią piosenki o Blaszczykowskim :P miłe, że polak staje się powoli legendą takiego klubu.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2013, 13:55

Kupisz miał trafić do Sassuolo, a trafił do Chievo. Kolejny Polak w Serie A :)

Tak patrzę kogo tam oni mają na skrzydłach: Hatemaj i Estigarribia :prochno:. Tylko ich kojarzę. Mam nadzieję, że będzie grał regularnie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2013, 14:18

Spokojnie. Wolski też jest strasznym talentem, Salamon to już w ogóle TOP 5 kąsków Serie B, a do tej pory nie zadebiutował w Serie A. Wszołek też pewnie jeszcze długo, długo nic. Nie żebym był hejterem, ale chłopak nie będzie miał łatwo. Plusem jest to, że Chievo gra 4-4-2 i na pewno łatwiej będzie mu wejść w taki system niż skrzydłowemu Wszołkowi , który musi się przystosować do hulanki po całym skrzydle w 3-5-2.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 14:01

Krychowiak ponoć ustalił warunki kontraktu indywidualnego z Sevillą i teraz kluby muszą dogadać się między sobą.

Trochę dziwi mnie taki wybór. Liga hiszpańska kojarzy mi się z lepiej wyszkolonymi technicznie zawodnikami niż Krychowiak. Ale z drugiej strony w walce z Mbią i Ibarrą nie byłby bez szans.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ