Paulo Dybala

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 08:04

łączą go ostatnio z nami a widzę, że nie ma swojego tematu... a mam dość podstawowe pytanie jeśli mowa jest o 40mln do tych co oglądają ciut więcej meczów niż ja - czy jemu prawa noga służy do czegoś więcej niż do wysiadania z tramwaju?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 09:18

Pod tym względem Dybala to nie Asamoah, choć daleko do stwierdzenia, że Argentyńczyk prawą nogę na całkowicie użyteczną. Bardziej zasadne pytanie: jak Paulo radziłby sobie w zamkniętym ataku pozycyjnym :think:

Poza tym uważam, że termin końca jego obecnego kontraktu w tym przypadku będzie miał znikomy wpływ na jego cenę. Albo ktoś da wymagane 35-40 baniek (a jestem niemal pewny, że ktoś taki spoza Italii się znajdzie), albo zostanie on na Sycylii na kolejny sezon w międzyczasie przedłużając kontrakt.


Obrazek
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 09:40

pumex pisze: Albo ktoś da wymagane 35-40 baniek (a jestem niemal pewny, że ktoś taki spoza Italii się znajdzie)
A to niech daje, krzyz na droge. Jak patrze na Iturbe, ktory kompletnie nie poradzil sobie w Romie (ok 30 mln euro). Immobile, krol strzelcow, ktory w Borussi nie gra na miare oczekiwan, to niech znajdzie sie ktos kto faktycznie chce ryzykowac taka kase. Jovetica tez wzieli za 30 mln do city i co? Lamela to samo. To ja juz wole Cavaniego za 50, ktory da pewna jakosc. W ogole jestesm bardzo zdystansowany do tego transferu, naprade nie chce zeby Marotta kupowal nam pluszaka za 30 mln euro, tylko by zadowolic kibicow. Rok temu bluzgaliscie Marotte za przegrana walke o Iturbe. Dzis kazdy ociera pot z czola cieszac sie ze to nie my wdupilismy taki KESZ


forumowy ujadacz
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 10:10

Zamparini wie, że znajdzie sie głupiec, który wyłoży za jego piłkarza te 35-40mln euro. Inną sprawą jest to, że nie jest on wart tych pieniędzy. Póki co Dybala to "gwiazda" jednego sezonu z rocznym kontraktem i zerowym doświadczeniem na arenie międzynarodowej.
W ogóle mam wrażenie, że w serieA krzyczą za swoich piłkarzy więcej niż gdziekolwiek w Europie.
Morate pozyskaliśmy za 20mln, a Dybala ma być wart dwa razy tyle?
Ostatnio zmieniony 31 marca 2015, 11:10 przez LukaszG / DLuGi, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 10:34

40 baniek na tego kolesia, który jest no namem niech wykłada sobie Barcelona... :wink:


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 12:25

Nieźle ktoś mu fejmu narobił a on z gry strzelił całe 10 bramek w 27 spotkań :prochno: . Jak na środkowego napastnika to wynik ledwie dobry.
To Berardi strzelił w zeszłym roku też 10 bez karnych w 29 meczach.
Dybala talent ma no ale nie pokazał na razie nic by rzucać za niego 20 baniek+. Stawianie wszystkiego na niego to byłby ryzykowny ruch zarządu, wręcz idiotyczny w obecnej sytuacji, bo Juve nie stać dać 40 baniek na gracza,który może wypali.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 12:52

tzn ja nawet nie zakładam, że damy 30, pytałem z czystej ciekawości bo z filmików dowiedziałem się, że całkiem fajnie lata z piłką i coś tam strzeli od czasu do czasu (3.5 strzała na mecz) ale strzału z dystansu nie ma chyba za bardzo bo goli z >16m nie stwierdziłem, no i ten brak prawej nogi był dość widoczny właśnie...

opcję pozostania na kolejny sezon wykluczam, chłopak za bardzo chce odejść i musiałoby nie być w ogóle ofert a te na pewno będą więc pozostaje tylko kwestia ceny... obstawiam 25-30mln - ma 21 lat ale nie sądzę by ktoś dał więcej za gościa z jednym sezonem, który aż tak super nie wygląda i drugim Messim nikt go nie chrzci


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 12:55

Pamiętam jak Verratti poszedł za PSG za 12mln. Jak sie to ma do kwoty transferowej Iturbe i potencjalnej kwoty za Dybale.. masakra.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 13:23

LukaszG / DLuGi pisze:Pamiętam jak Verratti poszedł za PSG za 12mln. Jak sie to ma do kwoty transferowej Iturbe i potencjalnej kwoty za Dybale.. masakra.
Tylko ze Verratti przechodzil z Pescary, po sezonie w Serie B


forumowy ujadacz
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 15:12

LukaszG / DLuGi pisze: Morate pozyskaliśmy za 20mln, a Dybala ma być wart dwa razy tyle?
Nie wiadomo jaki był by koszt sprowadzenia Moraty gdyby nie zapis o możliwości odkupu... Wydaje mi sie że teraz w klubie rozważają kogo z dwójki Dybala Berrardi sprowadzić bo koszt całości był by podobny. Krótkie wyjaśnienie jeśli weźmiemy pod uwagę posiadanie już połówki karty o wartości ok. 15 mln wykupienie drugiej połówki to ok. 15 mln ale sprzedając drugą polówkę dostajemy 15 plus 15 które miały by zostać przeznaczone na wykup mamy 30 dokładając do wspomnianych 35-40 mln nie jest już kolosalna różnica przy kwotach tych rzędów . Osobiście postawił bym na Berrradiego, może dlatego że bardziej lubię zawodników z charakterkiem. Jakoś już się przyzwyczaiłem z myślą że Domenico zagra u nas


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 18:14

Palermo chce 40 a PSG daje 45? W dobie finansowego fair play? Kto jest tak głupi, żeby te bzdury wymyślać?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 18:18

A agent Dybali stwierdził, że za mniej niż 50 mln jego klient nie odejdzie :D.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 18:23

Poprostu pisze:A agent Dybali stwierdził, że za mniej niż 50 mln jego klient nie odejdzie :D.
I o dziwo jakoś nie słyszę głosów Antijuventinich, dla których cena 100 mln € za Pogbę to przecież zdecydowanie za dużo. :smile: Dybala ma za sobą ledwie 1 tak dobry sezon. JEDEN. Dla takiego Olbrychta Pogba pójdzie spokojnie za 60, bo więcej nie jest wart. :prochno:

Marotta zaoferował swoje za Dybalę i teraz niech czeka. Jeśli dojdzie do licytacji trzeba sobie obrać inny cel, bo wówczas negocjacje mijają się... z celem.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 18:31

Za rok kończy się mu kontrakt.. PSG chyba nie obowiązuje finansowe fair play.. Bardzo chciałbym zobaczyć go u Nas w przyszłym sezonie. Szkoda po raz kolejny wypuszczać taką perełkę. Oby te oferty z kosmosu to ploty.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 19:10

PSG właśnie to FFP blokuje bo w zeszłym okienku nie mogli przez to wziąć Di Marii. Mogą chyba tylko 50 baniek wydać bez pokrycia z przychodów transferowych, ale z drugiej strony mogą sprzedać Cavaniego czy Pastore. Co do Dybali to lubią graczy z Włoch ale chyba nawet oni nie dadzą takiej kasy :think:


Zablokowany