Nicolas Anelka

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 11:19

Płaczecie nad tym Anelką jakbyśmy kupowali go za 20 mln. i podpisywali kontrakt na 4 mln.
Nie ma co patrzeć na jego grę w Chinach, bo tamten teren piłkarze traktują jako ciepłą emeryturkę, a nie miejsce do sprawdzenia się czy prezentowania umiejętności. U nas będzie miał na pewno większą mobilizację do gry, pytanie jak wygląda jego przygotowanie do gry na wysokich obrotach.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 11:34

Jeśli nie będzie przygotowany odpowiednio alb nie będzie w stanie dogonić poziomu reszty drużyny pod względem fizycznym czy taktycznym to ufam, że Conte nie będzie go wystawiał. Wydaje mi się to dość proste. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to znaczy, że nasz trenejro wierzy, że jednak Anelka może się przydać.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 11:48

Dokładnie, nasz zarząd, trener i cały sztab to nie są gracze FMa którzy widzą tylko cyferki i literki, wiedzą trochę więcej na ten temat, a decyzje są przemyślane dziesięć razy bo wydają na to realne pieniądze, Anelka nie jest topem, jest piątym napastnikiem, doświadczonym i ogranym w Europie, który ma być tylko w sytuacjach wyjątkowych wystawiany.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 12:55

Hoffman pisze:Dokładnie, nasz zarząd, trener i cały sztab to nie są gracze FMa którzy widzą tylko cyferki i literki, wiedzą trochę więcej na ten temat, a decyzje są przemyślane dziesięć razy bo wydają na to realne pieniądze, Anelka nie jest topem, jest piątym napastnikiem, doświadczonym i ogranym w Europie, który ma być tylko w sytuacjach wyjątkowych wystawiany.
Gdyby taki napastnik (doświadczony i ograny w Europie) rzeczywiście był potrzebny to nie żegnalibyśmy się z Del Piero i nie pozyskiwali w jego miejsce Bendtnera...

Anelka ponoć od jakiegoś czasu trenuje z PSG, widać, że dba również o formę, a nie tylko o kasę.


FORZA JUVE!!!
lichy696

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 95
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:01

Przyłączam się do powyższego grona hejterów Anelki :D

Nie mniej wydajemy na gościa 600 tys. Jeśli on ma tylko ławę grzać i zagrać parę ogonów to inwestycja pozbawiona zupełnie sensu. Aż tak dobrze u nas z kasą :?: Za taki szmal Anelki ma grać i gryźć trawę :!:


Mam jedną ************ schizofrenię...
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:09

lichy696 pisze:Nie mniej wydajemy na gościa 600 tys. Jeśli on ma tylko ławę grzać i zagrać parę ogonów to inwestycja pozbawiona zupełnie sensu. Aż tak dobrze u nas z kasą :?: Za taki szmal Anelki ma grać i gryźć trawę :!:
Nie chciałbym jakoś przesadnie bronić tego transferu czy atakować naszych rezerwowych ale Storari zgarnia 1,5 mln za granie czterech meczów w Coppa Italia na sezon. Bendtner podobnie (plus chyba milion za samo wypożyczenie) a Iaquinta zgarnął już 4,5 mln euro odkąd Conte jest trenerem i ani razu nie siedział nawet na ławce.
600 tysięcy euro to naprawdę nie jest dla nas jakaś porażająca kwota.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:14

lichy696 pisze: Nie mniej wydajemy na gościa 600 tys. Jeśli on ma tylko ławę grzać i zagrać parę ogonów to inwestycja pozbawiona zupełnie sensu. Aż tak dobrze u nas z kasą :?: Za taki szmal Anelki ma grać i gryźć trawę :!:
:lol:
Może dla Twojego portfela 600 tys. to ogromna kwota, ale dla klubu jest to tyle co nic.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:22

Nie rozumiem dlaczego niektórzy mają takie problemy z akceptacją tego, że...
skoro Conte uważa, że taki gracz mu jest potrzebny, to widocznie jest mu potrzebny.

No i równie ważna, aczkolwiek nie mniej trudna do przyswojenia akcja, że...
widocznie nie ma innego gracza w którego chcemy akurat teraz zainwestować.

Wróciliśmy na szczyt ligowej tabeli, wróciliśmy do gry w Europie, a to dzięki Conte, Marottcie, dzięki naszemu prezydentowi i całej grupie ludzi, która ma jakiś pomysł i go realizuje. Trochę zaufania... Też mi się nie wszystko podoba, ale nie przesadzajmy w drugą stronę - wyniki są zadowalające, więc czemu miałbym się czegoś czepiać?


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:28

Lypsky pisze:
lichy696 pisze: Nie mniej wydajemy na gościa 600 tys. Jeśli on ma tylko ławę grzać i zagrać parę ogonów to inwestycja pozbawiona zupełnie sensu. Aż tak dobrze u nas z kasą :?: Za taki szmal Anelki ma grać i gryźć trawę :!:
:lol:
Może dla Twojego portfela 600 tys. to ogromna kwota, ale dla klubu jest to tyle co nic.
600tys. Euro to z 2,4mln złotych. Ilu ludzi FIAT mógłby nie zwalniać w Tychach tylko czekać na lepsze czasy. Jakby sobie tak obliczyć, nie wiem jaka była tam płaca, ale dajmy na to 2000zł brutto to jeden pracownik przez rok wziąłby 24tys zł. Podziel sobie 2,4mln na 24tys zł. 100 osób mogłoby przez rok tam być pomocnikami za pensję takiego darmozjada.
Jak wygramy Scudetto, nawet nie będzie musiał mieć w to wkładu 200tys zarobi, czyli robi się już 133 pracowników 8)
A jeszcze się mówi o 600tys netto dla niego, a ja podałem pensję pracowników brutto.


FORZA JUVE!!!
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:36

Ouh_yeah pisze:
lichy696 pisze:Nie mniej wydajemy na gościa 600 tys. Jeśli on ma tylko ławę grzać i zagrać parę ogonów to inwestycja pozbawiona zupełnie sensu. Aż tak dobrze u nas z kasą :?: Za taki szmal Anelki ma grać i gryźć trawę :!:
Nie chciałbym jakoś przesadnie bronić tego transferu czy atakować naszych rezerwowych ale Storari zgarnia 1,5 mln za granie czterech meczów w Coppa Italia na sezon. Bendtner podobnie (plus chyba milion za samo wypożyczenie) a Iaquinta zgarnął już 4,5 mln euro odkąd Conte jest trenerem i ani razu nie siedział nawet na ławce.
600 tysięcy euro to naprawdę nie jest dla nas jakaś porażająca kwota.
Tak tylko, że Storari to solidny bramkarz, a sama rola rezerwowego bramkarza jest w klubie niezwykle ważna (nigdy nie wiadomo kiedy Gigi nie złapie kontuzji) więc ta pensja jest całkiem uzasadniona. Natomiast bez Anelki chyba dalibyśmy sobie radę?
dawid91 pisze: 600tys. Euro to z 2,4mln złotych. Ilu ludzi FIAT mógłby nie zwalniać w Tychach tylko czekać na lepsze czasy. Jakby sobie tak obliczyć, nie wiem jaka była tam płaca, ale dajmy na to 2000zł brutto to jeden pracownik przez rok wziąłby 24tys zł. Podziel sobie 2,4mln na 24tys zł. 100 osób mogłoby przez rok tam być pomocnikami za pensję takiego darmozjada.
Jak wygramy Scudetto, nawet nie będzie musiał mieć w to wkładu 200tys zarobi, czyli robi się już 133 pracowników 8)
A jeszcze się mówi o 600tys netto dla niego, a ja podałem pensję pracowników brutto.
:ok:


:plflag: :juveflag: :plflag:
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:37

dawid91 pisze:
Lypsky pisze:
lichy696 pisze: Nie mniej wydajemy na gościa 600 tys. Jeśli on ma tylko ławę grzać i zagrać parę ogonów to inwestycja pozbawiona zupełnie sensu. Aż tak dobrze u nas z kasą :?: Za taki szmal Anelki ma grać i gryźć trawę :!:
:lol:
Może dla Twojego portfela 600 tys. to ogromna kwota, ale dla klubu jest to tyle co nic.
600tys. Euro to z 2,4mln złotych. Ilu ludzi FIAT mógłby nie zwalniać w Tychach tylko czekać na lepsze czasy. Jakby sobie tak obliczyć, nie wiem jaka była tam płaca, ale dajmy na to 2000zł brutto to jeden pracownik przez rok wziąłby 24tys zł. Podziel sobie 2,4mln na 24tys zł. 100 osób mogłoby przez rok tam być pomocnikami za pensję takiego darmozjada.
Jak wygramy Scudetto, nawet nie będzie musiał mieć w to wkładu 200tys zarobi, czyli robi się już 133 pracowników 8)
A jeszcze się mówi o 600tys netto dla niego, a ja podałem pensję pracowników brutto.
Ile dzieci w Afryce można wyżywić za 20-30 mln., które mamy zamiar wydać na świetnego napastnika? Dajmy sobie spokój z futbolem - ratujmy świat.
Powalają mnie tego typu argumenty.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:42

Anelkę traktuję jak grypę żołądkową, przyplątało się niewiadomo skąd, powoduje gorączkę, wymioty i zmusza do częstych wizyt w kibelku, ale szybko przechodzi i można zapomnieć.


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:43

Lypsky pisze:Ile dzieci w Afryce można wyżywić za 20-30 mln., które mamy zamiar wydać na świetnego napastnika? Dajmy sobie spokój z futbolem - ratujmy świat.
Pisałem o Fiacie czyli firmie w której słaba sytuacja odbija się czkawką w Juventusie. Piszesz, że to mało kasy, a jednak zdecydowali się zwalniać tylu ludzi. Napiszę nawet wiecej, taki Anelka ma realną szansę zarobić 800tys Euro, a Del Piero pobierał 1mln Euro i było to za dużo, wiec jak to jest z tą kasą w końcu? Niby dla nich to nic, a jednak coś?
I chyba nie trzeba mówić, że doświadczenie i w ogóle całokształt Alexa przydałby się bardziej w szatni niż... Anelka. Bo widzę, że niektórzy chcą mu dopiąć taką łatkę.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2013, 13:45 przez dawid1897, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA JUVE!!!
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:44

Lypsky pisze:
dawid91 pisze:
Lypsky pisze: :lol:
Może dla Twojego portfela 600 tys. to ogromna kwota, ale dla klubu jest to tyle co nic.
600tys. Euro to z 2,4mln złotych. Ilu ludzi FIAT mógłby nie zwalniać w Tychach tylko czekać na lepsze czasy. Jakby sobie tak obliczyć, nie wiem jaka była tam płaca, ale dajmy na to 2000zł brutto to jeden pracownik przez rok wziąłby 24tys zł. Podziel sobie 2,4mln na 24tys zł. 100 osób mogłoby przez rok tam być pomocnikami za pensję takiego darmozjada.
Jak wygramy Scudetto, nawet nie będzie musiał mieć w to wkładu 200tys zarobi, czyli robi się już 133 pracowników 8)
A jeszcze się mówi o 600tys netto dla niego, a ja podałem pensję pracowników brutto.
Ile dzieci w Afryce można wyżywić za 20-30 mln., które mamy zamiar wydać na świetnego napastnika? Dajmy sobie spokój z futbolem - ratujmy świat.
Powalają mnie tego typu argumenty.
Apropo jedzenia, kiedy wpadniesz do szwagra na kiełbe z grilla? Co do Ańelki to poczekajmy, dajmy mu szansę się wykazać, poźniej oceńmy.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 13:50

600tys. Euro to z 2,4mln złotych. Ilu ludzi FIAT mógłby nie zwalniać w Tychach tylko czekać na lepsze czasy. Jakby sobie tak obliczyć, nie wiem jaka była tam płaca, ale dajmy na to 2000zł brutto to jeden pracownik przez rok wziąłby 24tys zł. Podziel sobie 2,4mln na 24tys zł. 100 osób mogłoby przez rok tam być pomocnikami za pensję takiego darmozjada.
Jak wygramy Scudetto, nawet nie będzie musiał mieć w to wkładu 200tys zarobi, czyli robi się już 133 pracowników
A jeszcze się mówi o 600tys netto dla niego, a ja podałem pensję pracowników brutto.
Pomijając bzdurność takiego rozumowania ( już Lypsky napisał dostatecznie dużo ), to nawet gdyby tą kasę zaoszczędzić, to pozostałaby ona nadal w klubie, bo to nie Fiat ją daje...


Zablokowany