Alessandro Matri

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 19:09

Zahor to też zależy kto będzie trenerem Realu. Bo podobno powoli Mou rozstaje się z Realem i nawet zwycięstwo w obecnej LM nie pozwoli Jose zachować posady.
Mnie tylko zastanawia kiedy nasz BePe naprawdę uzna, że trzeba kupić napastnika i nie będzie można wtedy ciułać 2-5 mln euro. I kto wtedy zostanie na rynku.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 19:22

Robaku, nie ma co wierzyć mediom, bo kiedyś czytałem, że Falcao marzy o grze na Chelsea, a kilka dni później jego ojciec wypowiedział się, że Radamel od dziecka kibicuje Realowi :roll:
A propos tego Mourinho*. Jestem praktycznie przekonany, że to jego ostatni sezon w RM, ale nie dlatego, że go zwolnią, tylko dlatego, że sam odejdzie.
Co do Falcao, to ja jego przyszłość przewiduje w Chelsea. Real nie ma takiego ciśnienia, żeby wydać ~60mln na napastnika. W sumie, to po co im piłkarz, który zagwarantuje bramki, skoro mają w składzie Ronaldo, który ładuje seryjnie po 50 bramek na sezon :prochno: Co innego Chelsea. Oni napastnika potrzebują na gwałt, a wydanie kilkudziesięciu milionów na Kolumbijczyka nie będzie żadnym wyzwaniem dla Romka.
*Tylko kto mógłby go zastąpić? Klopp, Conte, Loew?
Matri to średniak


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 19:35

Zauważyłem, że tutaj niektórzy wieszczą rychłe odejście Matriego w najbliższym okienku transferowym. Pierwszy przyklasnę takiej decyzji, tyle tylko, że szczerze mówiąc nie bardzo się na nią zanosi. Raz, że realne szanse na sprowadzenie napastnika zimą są minimalne, dwa, że nawet jeśli się to uda, to zdecydowanie łatwiej będzie odstrzelić Bendtnera, który "się nie wpasował". No i po trzecie, moim zdaniem najważniejsze, zadziwiająca konsekwencja Conte, jeśli chodzi o stawianie na Matriego. Oczywiście nie można powiedzieć, że Matri jest wiodącą postacią w ataku w tym sezonie, ale i tak gra zdecydowanie za dużo w stosunku do tego, na co faktycznie zasługuje. Skoro Conte pomimo tych fatalnych występów nadal pozwala mu grać, to znaczy, że widzi w nim coś więcej niż my :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 19:40

Ogólnie to jednak może być opcją dla Realu Falcao - jeśli odejdzie Mou, może się zdarzyć, że pójdzie do PSG razem z CR7.
Jakoś nie widzę zupełnie Radamela w innej lidzie niż hiszpańska.
Ale ew. nowy trener Realu może ustawiać skład pod siebie i jakiś napastnik może być dostepny, albo Igła albo Karim.
Co do Matriego to jednak wymiana na Pazze na pewno naszego ataku nie pogorszy.
Mam nadzieję, że niedługo powstanie jakis temat dot. zimowego mercato i uaktywni się tam jakku, bo plotki się pojawiają od czasu do czasu, ale myślę, że poraz kolejny BePe będzie praktykował zasade - najpierw sprzedam potem kupię, więc pierwsze to:
Iaquinta,Matri.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 21:25

chyba nie sądzisz, że Iaquintę ktoś od nas kupi, co? Jeżeli te planowane testy w Celtiku to nie bujda, to może co najwyżej uwolnimy się od części jego półrocznej pensji - bo nie wierzę, ze klub z Glasgow byłby w stanie mu pyknąć 1,5mln euro za te 6 miesięcy wypożyczenia. Ewentualnie może udałoby się rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron. W jego kupno po prostu nie wierzę - nie ma głupich :stop: nie dość, że koleś nie widział boiska od roku, to jeszcze za pół roku będzie wolny. Za samo jakiekolwiek pozbycie się Iaquinty (nie wierzę w co piszę - serce mi się kraje) Marotta miałby plusa za zimowe okno.

Matri - my na pewno chcielibyśmy go sprzedać i przykombinować z jakimś wypożyczeniem kogoś innego na pół roku - rzecz w tym, ze kto zechce kupić zagubionego snajpera w taaaaaaakim dole? Jego wypożyczenie do czegoś pokroju Grifonich czy Sieny też uznałbym za plus. Wymiana na Pazzo? Bezgotówkowo? Biorę w ciemno - tamten ustrzelił więcej od Alessandro, gorzej pewnie by nie było. Rzecz w tym, ze ostatnio chyba cicho o tej opcji.

Ale to i tak takie pobożne życzenia - zapewne obaj zostaną, do tego w ramach braku alternatywy dla Bendtnera, to i on sobie posiedzi u nas te kolejne pół roku. Tak przy okazji zarzucę, że żądam powrotu Quaga do gry, nie wolno się tak długo gniewać :naughty:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 22:17

pablo1503 pisze:O jakim wy odblokowaniu mówicie? Matri, z całym szacunkiem dla niego, to po prostu słaby piłkarz, któremu wyszedł jeden sezon, a teraz wrócił do swojej normalnej formy. Zablokować to się mógł ktoś, kto nie strzelił, tudzież grał słabo w kilku meczach, a nie od półtorej roku!!! Zablokował to się Rooney na początku sezonu, a nie Alessandro.
U Rooney'a mówimy: Świetny piłkarz w dołku.
U Matriego: Słaby piłkarz z przebłyskami raz za kilka tygodni.
PS. Jest możliwość, aby moja prośba o zamknięcie tego tematu została wysłuchana? Gdy wchodzę na forum i widzę, że ktoś coś wyskrobał w dziale transfery, to wchodzę z myślą o przeczytaniu kolejnych wiarygodnych, lub mniej wiarygodnych plotek. Cały mój entuzjazm mija, gdy widzę, że ten ktoś napisał w temacie o Matrim, a nie w Mercato. Po co ten temat? :whistle:
Ja już o tym mówie od jakiegoś czasu. Sprzedać go, póki można jeszcze coś na nim zarobić. Juve dla Matriego to za wysokie progi. Wkurza mnie to, że Conte wpuszcza Matriego zamiast Quagliarelli... :doh: :angry:. Oby jutro zagrał :ok:


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 23:09

Z tą sprzedażą to może być ciężko bo Zezol zapewne krzyknie kwotę +10 mln, a tyle za niego to my na pewno nie dostaniemy. Daliśmy 18 mln za napastnika, który w sumie całkiem nieźle zagrał u nas przez rok i jego wartość spadła 3x. Szkoda mi faceta bo na prawdę go lubię. W każdym meczu dojdzie do 1 czy 2 doskonałych sytuacji i zawsze to zmaści. Matri był kiedyś solidnym ligowcem, który gwarantował jako tako te +- 10 goli w sezonie. Teraz jest u nas 4 do wejścia, a w innych klubach byłoby co najwyżej niewiele lepiej.
Sorry Beppe. Nikt nie mógł przewidzieć, że tak się to wszystko potoczy. Trzeba zacisnąć zęby i sprzedać go za jakiekolwiek pieniądze i liczyć na to, że nowy napastnik spisze się dużo lepiej.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 15:17

Castiel pisze:Z tą sprzedażą to może być ciężko bo Zezol zapewne krzyknie kwotę +10 mln, a tyle za niego to my na pewno nie dostaniemy.
Nie wiem w jaki sposób doszedłeś do takich wniosków. To, że półtora roku temu kupił go za około 18 mln (kwota z wypożyczeniem), nie oznacza, że teraz będzie chciał niewiele mniej. Na forum utarła się opinia, że Marotta nie umie sprzedawać zawodników, trochę racji w tym jest i nie sądzę, żeby tym razem był na tyle głupi, by żądać za Matriego nie wiadomo ile.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 20:05

ewerthon pisze:
Castiel pisze:Z tą sprzedażą to może być ciężko bo Zezol zapewne krzyknie kwotę +10 mln, a tyle za niego to my na pewno nie dostaniemy.
Nie wiem w jaki sposób doszedłeś do takich wniosków.
Przeczucie. Wydając na zawodnika 18 mln będzie chciał zarobić na potencjalnej sprzedaży jak najwięcej by strata była jak najmniejsza. Ja osobiście jakbym mógł opyliłbym go nawet za 6-8 mln bo dla mnie niestety to już zawodnik skończony. Beppe odpowiada za to głową i nie jest mikołajem i dlatego będzie chciał zarobić jak najwięcej.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 20:47

baka pisze:
MVP pisze:Ech...


Biedny Matri. Szkoda, że się tak zablokował bo miał moment kiedy był naprawdę świetny i myślałem że wypali i zostanie jednym z najlepszych napadziorów we Italii, a może nawet w Europie.
Oj chłopie to byłeś wielkim optymistą. Ja tam go lubię , ale nigdy nawet bym nie przypuszczał , że może rywalizować z Messim , Ronaldo , Falcao , Rooneyem czy nawet Lewandowskim. Jeśli już strzelał to strzelał z dobitek itd. Jedynie jestem pod wrażeniem jego instynktu snajpera , który widzimy jak aktualnie funkcjonuje.
Nie no, nie mówie o takim poziomie. Myślałem właśnie o poziomie Lewego albo jakiś Mandżukiczów czy Gomezów.

Ktoś napisał że wyszedł mu jeden sezon. Jak dla mnie to wyszła mu połowa sezonu. ;0
Jednak pokazał że potrafi grać, może to odzyska na wypożyczeniu jak np. Giovinco (w końcu pokaże co potrafi ).


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 22:53

Mówcie co chcecie, ale Matri jest skończony. To co zobaczyłem w jego wykonaniu w 2 ostatnich meczach to jest kabaret. Aż chce się rzec "Amauri wróć", bo Matri juz przerósł go w swojej nieudolności. Wystarczy spojrzeć na jego ruchy, wyjścia do piłki, przepychanki - aż nadto widoczny brak koordynacji ruchowej, a jak grac w piłkę bez tego? Dzisiaj wbił sobie ostatni gwóźdź do przysłowiowej trumny i niech już Conte nie każe mi go więcej oglądać BŁAGAM :pray:


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 22:54

Wymienić go chociażby na Bendtnera;/ Co on gra masakra!


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 22:58

Panowie, proponuję sonde: "Kto zagrał w dzisiejszym meczu gorzej: Bendtner czy Matri?"

Mimo, że oboje zagrali padake ostateczną to Bendtner przynajmniej próbował - oddał więcej strzałów. Miał tez swoją setke, no ale przynajmniej się pokazał do gry, czego o Matrim powiedzieć nie można.

Podsumowując:
Matri gej, Bendtner okej


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 22:59

tak...dziś było tragicznie, zwłaszcza pod koniec. W ostatnich 10 minutach praktycznie tylko chodził, prawie nie walczył, nawet się nie pokazywał na pozycji.

Chłopak chyba kompletnie stracił wiarę w samego siebie. Cholera, przykre to jest strasznie.

Naprawdę darzę go sporą sympatią i trzymałem kciuki przy każdej okazji, żeby tylko udało mu się coś wepchnąć. On tego potrzebuje jak powietrza. Bardzo mi go szkoda, bardzo... :/


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
andylono

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2009
Posty: 60
Rejestracja: 27 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 23:01

Arcadio Morello pisze: Ja już o tym mówie od jakiegoś czasu. Sprzedać go, póki można jeszcze coś na nim zarobić. Juve dla Matriego to za wysokie progi. Wkurza mnie to, że Conte wpuszcza Matriego zamiast Quagliarelli... :doh: :angry:. Oby jutro zagrał :ok:
Quag i tak by dzisiaj nie zagrał bo był zawieszony.

Co do Matriego zgodzę się, że trzeba go sprzedać lub chociaż wypożyczyć na to pół sezonu i potem próbować gdzieś opchnąć. Pod warunkiem oczywiście, że przyjdzie ktoś w zimie za niego.


Zablokowany